close
Spolupráce

Malešický háj: Rezidenční projekt, který nyní nabízí nové byty k prodeji

malesicky-haj

Chystáte se v brzké době na koupi nového bydlení a hledáte možnosti, kde byste našli příjemné a kvalitní zázemí? Skvělou příležitost nabízí nový rezidenční projekt Malešický háj, který vzniká ve východní části Prahy ve čtvrti Malešice.

Oblast Malešic je lákavá pro trvalé bydlení

Malešice jsou oblastí, která skýtá velmi zajímavé bydlení pro lidi, jež chtějí bydlet v hlavním městě, zároveň však požadují kontakt s přírodou. Lokalita, v níž vznikají nové byty Malešice, je těsně spjata s přírodou, do samotného centra Prahy to ale odtud nebudete mít nijak daleko, autem vám cesta zabere pár minut, a to díky dobré dopravní dostupnosti. Malešice mají vynikající infrastrukturu a občanskou vybavenost.

Hlavní charakteristika Malešického háje

Novostavby Malešice jsou realizovány s dokonalým výhledem na nedaleký Malešický les. Celkem se tyto byty Praha 10, jichž bude na konci výstavby 107, rozdělí do 5 bytových domů s dispozičním řešením od 1+kk až po luxusních 5+kk, přičemž největší byty mají mít rozlohu kolem 130 metrů čtverečních, takže jsou ideální pro rodiny s dětmi a náročnější zájemce.

Důležité termíny

Prodej bytů Praha 10 v rámci projektu Malešický háj se již rozběhl. Kompletní dokončení staveb je naplánováno na rok 2022, kdy zároveň dojde k potřebné kolaudaci. K nastěhování poté budou jednotlivé byty v průběhu druhého čtvrtletí roku 2023.

Jestliže se rozhodnete pořídit si byt v Malešickém háji, pak vězte, že každý byt bude doplněný o předzahrádku, balkon či terasu. Samozřejmě se počítá rovněž se sklepními kójemi a krytým garážovým stáním přímo v objektech. Celý projekt zastřešuje developerská společnost Metrostav Development, která vytvořila už několik dalších staveb, v nichž vzniklo rezidenční bydlení. Malešický háj je umnou kombinací vkusu a praktičnosti, za návrhem stojí renomované architektonické studio Loxia.

Zdroj náhledového obrázku: metrostavdevelopment.cz

Tags : developerské projekty

The author Martin Novotný

Leave a Response