close
Komerční články

Nová střecha z pálených tašek je skvělou volbou. Jaké nabízí výhody?

strecha

Když se řekne nová střecha, spousta lidí si představí především pálené tašky. Jsou stálicí na trhu a jejich obliba je skutečně velká. Není to ale náhoda, populární jsou z celé řady důvodů, zejména pak kvůli svým skvělým vlastnostem, které je předurčují k tomu, aby střecha z takových tašek byla skutečně odolná, kvalitní a univerzální. Pálené krytiny mohou být skvělou volbou i pro vaši střechu.

Univerzální použitelnost

Střešní krytiny Tondach se nabízejí v mnoha různých povrchových úpravách a barvách. I díky tomu se dá tato krytina využít jak na moderní domy, tak také na tradiční stavby, které vyžadují přeci jen poněkud citlivější přístup při volbě vhodné střešní krytiny.

Odolá všem povětrnostním podmínkám

Výhodou pálených tašek je vysoká odolnost a mrazuvzdornost. Pečlivě vybraný materiál dává jistotu, že konečný produkt perfektně odolá i extrémním klimatickým podmínkám. Střešní tašky Bramac jsou pečlivě testovány, aby vydržely náročné počasí a aby splňovaly vysoké nároky, které na svoji střechu máte.

Stálá barva i šetrný přístup

Můžete se spolehnout, že pálené tašky vydrží roky ve stejné barvě a bez změny vlastností. Může za to speciální povrchová úprava, která zajišťuje, že střecha si zachová stejný vzhled po dlouhou dobu. Výhodou je bezpochyby i to, že používaný materiál splňuje také požadavky na ekologičnost a udržitelnost. Samotná hlína, ale také veškeré směsi, které se při výrobě využívají, jsou 100% přírodní a následně se dá takový výrobek poměrně snadno recyklovat a opětovně využívat. To je přístup, který je v dnešní době vysoce ceněný.

Nakupte se slevou

Širokou nabídku pálených tašek si můžete prohlédnout na e-shopu a získat krytinu za ještě lepší ceny. Aktuálně probíhá výprodej nejen střešních tašek Bramac a Tondach. Vyberte si vaši střešní krytinu ještě dnes a zajistěte si střechu, která skutečně vydrží dlouho a bude vám dobře sloužit.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response