close
plavani

Častou příčinou, proč se lidé v létě umírají je utonutí. Dokonce zkušení plavci se mohou utopit, pokud nejsou dostatečně připraveni. Proto je vhodné při skoku do vody nebo při plavání používat vhodné plavecké vybavení.

Tuto výbavu zakoupíte v internetových obchodech tak, že se v podstatě zaregistrujete na jejich stránkách. Pro nové klienty, mají nachystáno několik odměn za registraci, které lze využít. Ptáte se, jak na to? Je to velmi jednoduché. Na webu existuje řada destinací, které jsou zaměřeny na plavecké pomůcky s dopravou. Obchody s oblečením, oblékacími výrobky a ozdobami nabízejí určité dárečky pro klienty, které se mohou hodit, jakmile se zúčastníte plavání na koupališti nebo na dovolené u moře.

Co byste měli mít při každém plavání u sebe

Ve světě pokročilých, vysoce intenzivních cvičebních lekcí a online wellness kurzů je plavání osvěžující. Stačí mít plavky, dostat se do bazénu a naučit se základní plavecké údery, které se mnozí naučili v dětství na hodinách plavání. Za tuto dovednost budete mít značný zisk. Plavání by mohlo být tréninkem celého těla, který zatíží horní i dolní část těla a poskytne kardiovaskulární trénink, aniž byste se cítili přehřátí a zpocení.

Ve skutečnosti může pravidelné plavání spálit téměř 220 kalorií za 30 minut, zatímco energičtější tahy a styly, jako je motýlek, mohou spálit až 400 kalorií za stejnou dobu. Plavání má také menší dopad na klouby ve srovnání s jinými kardio cvičeními, jako je například běh, a přináší řadu výhod pro zdraví, které sahají od snížení hladiny cukru v krvi až po zlepšení duševní pohody. Plavat můžete v blízkých bazénech (zejména venkovních), kde si zlepšíte kondičku a užijete si skvělou zábavu.

Jistě oceníte nenáročnost plaveckého vybavení. Kromě plavek si k pohodlnému plavání budete přát jen brýle a plaveckou čepici. Kromě těchto základních věcí patří k lepšímu pohybu také polštářky a ploutve, zatímco v chladnějších měsících vám setkání zpříjemní něco jako teplý neopren.

Jaké doplňky byste si měli rozhodně dokoupit

Pro plavání v bazénu nebo zahradním bazénu, jsou přední volbou jednodílné plavky. Většina těchto plavek je vyrobena z polyesterové textury, která je odolná vůči chlóru a hřeje. Další cennou položkou může být šnorchl. V rámci bazénu se šnorchl může přizpůsobit téměř jakékoli plavecké kondici. S tímto nástrojem vytvoříte lepší výkon, získáte mnohem lepší rytmus mezi kopy nohou a pohyby paží a naučíte se držet správnou polohu hlavy. A taky náklady nejsou vysoké. S tímto flexibilním náčiním a malou důsledností se dostanete k tomu, abyste byli mnohem lepšími plavci.

Zatímco sprcha proti zamlžování není zásadní pro sport samotný, může být užitečná pro každého plavce. Nikdo nepotřebuje uzavírat své délky v bazénu tím, že kvůli zamlžení brýlí nevidí na dělící příčku před sebou. Ať už plavete v jezeře, nebo v bazénu, zamlžené brýle mohou být v lepším případě rušivým elementem a v horším špatným snem. Brýle jsou pravidelně označovány jako brýle s ochranou proti zamlžování, ale tato vrstva se časem opotřebuje.

Jak se posunout v technice plavání

Jedním ze způsobů, jak posílit horní část těla, je nosit pásek kolem dolních končetin, abyste se vyhnuli kopání, zatímco plavete. Připevněte pásek kolem dolních končetin, abyste udrželi nohy u sebe. Někdy stačí jednoduše využít pouze vlečnou bójku. Náramek na dolní končetiny lze využít s vlečnou bójkou, abyste udrželi tělo v jedné linii, nebo dokonce bez vlečné bójky, abyste procvičili břišní svaly tím, aby se vaše nohy nepotápěly. Nezapomeňte si koupit sportovní plavky Speedo, aby se vám lépe a rychleji plavalo.

Jakmile se z vás stane zdatný plavec, zkuste plavat v protiproudu! Není to vůbec jednoduché a pěkně se u toho nadřete! Tak, teď když už máte to nejpodstatnější, přejeme příjemné plavání!

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

The author Martin Novotný

Leave a Response