close
Spolupráce

Nudí vás sériově vyráběný nábytek? Vyberte si masivní stůl u Rott design

Při pohledu do katalogu sériově vyráběného nábytku se leckomu může zdát, že výrobci dávno zapomněli na to, jak vypadá dřevo. Ne to rozemleté napadrť, ale opravdu masivní fošna. Kus dřeva, kterému se vlní hrany stejně, jako kůra stromu, kterému kouká suk vlevo nahoře, nebo tomu, jehož letokruhy vytvořily uprostřed desky srdce. Toužíte po jedinečném masivním jídelním stole, který bude jako další člen vaší rodiny? Nahlédněte do kolekce WoodArt.

Masivní stůl
Masivní stůl

Kolekce WoodArt od Rott design

Společnost Rott design není jen klasický výrobce masivních jídelních stolů a nábytku, ale rodinná firma mistrů truhlářů, která nezapomněla na to, že dřevo není jen materiál, ale stále je součástí stromu. A proto mezi své produkty zařadili kolekci WoodArt, která vyzdvihuje umění přírody a její fantazii, se kterou stromy tvoří.

Masivní stůl
Masivní stůl

Stoly z kolekce WoodArt jsou jediné na světě

Základem masivního stolu z kolekce WoodArt je deska stolu, která na celém světě nemá dvojče. Je jedinečná svými letokruhy, suky, kresbou, prasklinami i barvou. Je uříznuta z dubu letního nebo zimního, evropského ořešáku nebo tmavšího amerického ořechu. Podle vkusu zákazníka jsou pak k desce přidělány dřevěné, nebo kovové nohy stolu, deska je povrchově upravena a doladěna klínky a dalšími doplňky. WoodArt neomezuje zákazníka ani v rozměrech, a tak je možné masivní kousek do vaší jídelny zhotovit jako klasický stůl, ale i rozkládací jídelní stůl s důmyslně uloženým systémem rozložení.

Masivní stůl vydrží celé generace

Pokud od vás bude dostávat masivní dřevěný stůl pravidelnou péči, stane se rodinným dědictvím. Vydrží celé generace a zažije s vaší rodinou příběhy, které bude vyprávět desetiletí. Začněte vytvářet se stolem od Rott design nádhernou rodinnou tradici. Pořiďte si takový jídelní stůl, který nebude mít nikdo jiný na světě.

Masivní stůl
Masivní stůl
Tags : nábyteknábytek z masívu

The author Jaroslav

Leave a Response