close
Podlahy

Plovoucí podlaha do bytu i rodinného domu

meister-podlahy

Stavíte dům nebo jste si koupili byt a rádi byste jejich interiér vybavili kvalitními podlahami? Přečtěte si tipy jak na to.

Na co dbát při výběru podlahy?

Podlahy jsou důležitou součástí každé domácnosti, proto je potřeba jim věnovat patřičnou pozornost. Podlaha značně ovlivňuje vzhled a atmosféru celého pokoje. Důležité je, aby podlaha uměla zdatně odolávat každodenní zátěži, která plyne z pohybu lidí i nábytku. Podlaha musí být také odolná vůči vylitým tekutinám a různým jiným nečistotám. Při koupi podlahy je potřeba mít na mysli, že jde o dlouhodobou záležitost. Při výběru proto nedávejte pouze na vzhled, ale také kvalitu. U vzhledu je důležité, aby Vás neomrzel ani po několika letech. Výhodné je vybírat podlahu v neutrálních barvách, které se dobře přizpůsobí různým odstínům stěn a bytových doplňků.

Plovoucí podlaha je stále na vzestupu oblíbenosti

Stále oblíbené jsou u klientů plovoucí laminátové podlahy, které se hodí do jakéhokoliv interiéru. Výhoda laminátových podlah spočívá především v rychlé pokládce. Ideální je plovoucí podlahu pokládat na rovný, suchý a pevný podklad. Dojde-li u podlahy k poškození, je možné bez problémů lamelu vyměnit. Hospodyňky ocení snadnou údržbu, neboť mnohdy postačí podlahu pouze zamést nebo vysát. Jen občas ji budete muset vytřít vlhkým hadrem. Povrch podlahy je už ve výrobě opatřen ochrannou vrstvou. Plovoucí podlaha odolává také dobře vzniku skvrn.

The author admin

Leave a Response