close

Kouzlo modulových nábytků se ukrývá ve skladbě několika dílů nábytku. Ty je možné libovolně měnit a přizpůsobit momentálním potřebám. Může se jednat například o modulové sedací soupravy, obývací stěny, ale také modulový závěsný nábytek. Tento variabilní nábytek slouží jak pro aktivní, tak pasívní činnost. Z praktického pohledu poskytují jednotlivé díly skladovací i úložné prostory. A to jak v praktickém, tak barevném i zajímavém provedení.apartman

Jednou tak a podruhé jinak

Jednotlivé části nábytku je možné mezi sebou různě kombinovat a přemisťovat. Přinášejí nejen možnost estetického ztvárnění, ale perfektní začlenění do interiéru. Modulový nábytek je navržen tak, že je schopen i samostatného umístění. Je jen na vás, zda zvolíte nejnovější trendy v oblasti nábytkářství či zůstanete u tradičního pojetí. Systém modulového nábytku má jednak čisté linie, ale nechybí ani vzdušnost a nadčasový vzhled. Na trhu neustále přibývají v tomto směru další novinky. Nemusíte se vůbec obávat, že designérům dojdou nápady.

Modulový sedací systém

Modulové sedací soupravy mohou být tvořeny čtyřmi elementy. Prostřednictvím spojovacích prvků je možné vytvořit libovolnou sestavu. Díky tomu můžete mít pokaždé jiný interiér. Vytvořit jde libovolná délka i tvar, podle momentální potřeby. Sezení na této sedací soupravě vám zaručí komfort a nemusíte se vůbec bát, že se jednotlivé díly od sebe oddělí a vznikne mezi nimi průrva. Opatřeny bývají suchými zipy nebo skrytými poutky. Díky nim se díly k sobě pevně zafixují. Pokud budete chtít se sedačkou manipulovat – jen je od sebe lehce rozdělíte. Z modulů se dá sestavit třeba pohovka s podnožníkem. Jestliže však čekáte návštěvu, lze vytvořit pohodlnou plochu na spaní. Nemusí se jednat pouze o jednobarevnou variantu a ucelený kus nábytku. Díly se mohou od sebe barevně různě lišit a dodají interiéru na veselosti a originalitě.

 

Tags : modulový nábytekpohovkasedací soupravazávěsný nábytek

The author Gabriela Kortova

Když dojde na to popsat druhé lidi, jde nám to velmi snadno. Ovšem pokud má člověk popsat sám sebe je to složitější. Začnu tedy tím nejzákladnějším. Jmenuji se Gabriela a jsem 72 ročník, takže už něco pamatuji :) Největším žroutem mého času je psaní článků a já jsem za to moc ráda. Pořád je toho spousta, co se člověk může učit. Mimo jiné si snažím vymezit čas pro sport a ruční tvorbu.

Leave a Response