close

Pěkné počasí nás vždycky spolehlivě vyžene na zahradu. Užít si slunečních paprsků, relaxace uprostřed zeleně – to úplně svádí k k pohodě na houpačce či v houpací síti. A nebo v závěsném křesle. Víte, že závěsné křeslo, nový trend pro posezení v pergole a na terase, se hodí i do interiéru?

Závěsné křeslo má řadu výhod, které oceníte doma i venku. Úžasně si v něm odpočinete po pracovním dni a nejspíš brzy zjistíte, že jenom jedno nestačí. Proč je závěsné křeslo čím dál oblíbenější? Několik důvodů vám prozradíme.

Závěsné křeslo na zahradě

Závěsné křeslo je skvělou alternativou tam, kde není dost prostoru pro houpací síť. Navíc obvykle se houpací síť natahuje mezi dva stromy, které jsou v přiměřené vzdálenosti od sebe jsme (samozřejmě se dají pořídit stojany na zavěšení). Druhý důvod může být obava z toho, že nevíte, jak do sítě vlézt a jak ji používat. A možná vám houpavý pohyb vleže nedělá dobře.

To vše úžasně vyřeší závěsné křeslo – vejde se vám do mnohem menšího prostoru a protože se v něm převážně sedí, odpadají i problémy s nasednutím a používáním. Upevnění je možné na větev stromu, stejně jako na stojan. V pergole můžete křeslo klidně zavěsit na hák upevněný do stropu stavby.

Závěsné křeslo v interiéru

Každý byt či dům by měl mít místečko určené jen pro relaxaci. Kde si můžete jen tak třídit myšlenky, snít, číst, prostě odpočívat a dobíjet energii. K tomu je ideální práve závěsné křeslo. Proč? Houpavý pohyb totiž úžasně uklidňuje a pomáhá tak rychleji zklidnit mysl.

Upevnit závěsné křeslo v interiéru nepředstavuje nijak velký problém. Jedno řešení je opět upevnění do stropu místnosti. Pokud bydlíte v panelovém domě, nemusíte se obávat, že budete štvát sousedy vrtáním do stropu, pořiďte si závěsné křeslo se speciální konstrukcí, která drží houpačku v prostoru bez jakéhokoli vrtání.

Tags : závěsné křeslo pro relaxzávěsné křeslo v interiéru
JanaPK

The author JanaPK

Vyzkoušela jsem si bydlení v bytě i v domě se zahradou. Nemovitostem, jejich rekonstrukci i bytovému designu se věnuji i profesně, proto stále vyhledávám nové informace a trendy. Ráda se s vámi podělím o všechno, co jsem na cestě životem pochytila.

Leave a Response