close

Kamera do auta, nebo rovnou kamera na přední sklo s antiradarem je dobrou volbou, pokud si chcete ušetřit řadu komplikací při jízdě automobilem. Kamera vás ochrání a dodá potřebný důkaz při dopravní kolizi, antiradar vás upozorní na blížící se radar.

Antiradar
Antiradar

Autokamera vám zajistí potřebný důkaz při kolizi

Kameru nezavrhujte hned z několika důvodů. Pokud dojde k dopravní kolizi, při které nebude jasné, jak k ní došlo, dodá vám potřebný důkaz. Můžete s ní však pomoct policii objasnit také situace, u kterých jste svědkem. Vybrat kameru do auta je jednoduché. Nejmodernější autokamery mají dobré full HD rozlišení a dokážou dobře rozpoznat tváře a SPZ jiných automobilů. Také cenově bývají přijatelné.

Antiradar ocení nejvíce vaše peněženka

Používat antiradar v autě je neocenitelnou pomůckou, protože na cestách přibývají na stálo namontované měřiče rychlostí, o kterých nemusíte ani vědět. Když vám však domů přijde dopis s pokutou za překročení rychlosti, už je pozdě. Moderní antiradary nevyhledávají pouze tyto přístroje pomocí GPS, ale také soustavně hlídají vaši rychlost. Pokud si nejste jisti, kolik v daném místě můžete jet, tento přístroj vám to ukáže.

Autokamera s antiradarem v jednom

Koupit si také můžete moderní technologii, která v sobě kombinuje autokameru se zabudovaným antiradarem. Jeho design je krásný a propracovaný. Nebrání pří výhledu z auta a tím pádem vás nebude rušit ani omezovat. Jistě oceníte, že antiradar nehlídá pouze rychlost na silnici České, ale také Slovenské Republiky.

Koupí antiradaru a autokamery nechráníte pouze sebe, ale také ostatní řidiče a jiné účastníky provozu. Tyto přístroje vám budou dobrým společníkem na cestách. Pokud si nejste jisti, kterou variantu zvolit, poraďte se s prodejcem, který vám rád poradí a nabídne nejlepší řešení.

Tags : antiradarautokamera
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response