close
Spolupráce

I doma si lze odpočinout. Co zde nesmí chybět v obývacím pokoji?

Odpočinek by měl být nedílnou součástí vašeho života. Mnoho lidí si myslí, že dokonalý odpočinek může být spojený jenom s dovolenou, nebo s víkendovým pobytem. Tak to určitě není, jelikož dokonale odpočinou si můžete i doma. Jak na to?

Sedací souprava
Sedací souprava

Postel nemusí být jenom v ložnici

Není nic špatného, když se půjdete během dne třeba na několik desítek minut natáhnout. Můžete si u toho přečíst knížku, poslouchat hudbu, nebo se dívat na televizi. A jak zajistit, aby byl odpočinek pohodlný? Pořiďte si trend denní postele a lenošky. Nejenom, že vás zaujme jejich praktičnost spojená s dokonalým pohodlím. Opomíjet rozhodně nelze ani jejich vzhled, díky čemuž se tento moderní nábytek bude skvěle hodit do každého bytu i domu. Podle čeho vybírat? Může to být:

  • velikost a tvar,
  • materiál,
  • barva.

Když gauč, tak jedině prostorný

Základ každého obývacího pokoje. O tom není pochyb. Jestliže vybíráte ten pravý, myslete i na své lenošení. Proto by sedací soupravy měly být především prostorné. Doporučíme tvary, které mají písmeno L, nebo písmenu U. Nejenom, že dobře využijete dostupný prostor v místnosti, ale díky tomuto provedení na gauči nemusíte jenom sedět, ale zde si lze i pohodlně lehnout. A co více – může posloužit i provizorní lůžko pro vaši návštěvu, která se zdrží přes noc.

Nohy na stůl nepatří

Jistě to znáte – pohodlně se usadíte do křesla a nohy dáte na stůl. Víte ale, že na tento kus nábytku nepatří? Raději si obývací pokoj vybavte stylovým taburetem, díky kterému bude odpočinek v křesle dokonalý. Kromě toho, že může být zajímavým doplňkem, mají mnohá provedení i úložný prostor. Pokud bude nutné něco rychle uklidit, tedy schovat, poslouží pro tento účel naprosto dokonale.

Hledáte i moderní trendy?

Pokud ano, zkuste sedací vaky. I ty jsou možností, jak si ve svém obývacím pokoji dokonale odpočinout. A je jedno, zda budete chtít sedět, ležet na zádech či na boku, nebo na vaku zaujmete jinou polohu.

Tags : obývací pokojpostelesedací soupravy

The author Jaroslav

Leave a Response