close

Asi každému člověku se po nějakém čase okouká oblečení a jiné to není ani s vybavením našeho bytu. Zatímco oblečení se dá vyřešit jednoduše tak, že si zajdete koupit něco nového u bydlení je to složitější. Jen těžko si půjdete koupit novou obývací stěnu nebo sedací soupravu. Máme pro vás dobrou zprávu, že mnohdy vystačí drobnosti a interiér změníte k nepoznání. Základem všeho je odtrhnout pozornost od okoukaných záležitostí a strhnout pozornost na nové doplňky. Mezi asi nejběžnější a nejdostupnější dekoraci, která je pokaždé jiná jsou kytky. Tím to však nekončí a vy můžete zajít mnohem dál. Jak dodat svému bydlení šmrnc

Jak strhnout pozornost jinam?

Třeba novým obrazem, zajímavým zrcadlem, foto nástěnkou, poličkami nebo rovnou na stěnu pověsit staré kolo či žebřík. Poslední dva zmiňované se hodí spíš do stylu industrial, provence či vintage. Velmi záleží, v jakém stylu máte momentálně interiér zařízen. Poličky se dají dnes vyrobit prakticky z čehokoliv. Ať už se jedná o bedýnky na ovoce, palety, ale i barevné plastové bedýnky, které oživí moderní interiéry.

Zajímavé stolování

Měnit kuchyňskou linku by bylo nejspíš příliš nákladné. Ale oživit kuchyň můžete pomocí jídelního nábytku. Některé mohou být vskutku velmi zajímavým designérským kouskem. Pokud nechcete měnit ani stávající jídelní nábytek, můžete zkusit originální prostírání na stůl, polštářky na židle, novou vázu či rovnou kytku v květináči, která bude sídlit uprostřed stolu. Fantazii se meze nekladou a dekorací dnes existuje celá škála. Dokonce magnetické potahy přes celou lednici, které vyobrazují ovoce, zeleninu, auta, města, slavné osobnosti, obrazy a jiné.

Kuchyň oživí i nové nádobí

Dokonce nádobí může posloužit, jako dekorativní a designérský prvek. Pomoci vám mohou věšáky na cedníky, vařečky, příbory, ale i kastroly. Poličky mohou zdobit hrníčky, formy na pečení či zajímavá jídelní souprava. Ladění do vašeho vytouženého stylu nemusí proběhnout radikálním způsobem. Dnešní doba je otevřená různému experimentování a tak je možné spatřit i několik stylu vedle sebe. Vždy je však musí pojit alespoň barevné ladění a použitý materiál. Stačí do vašeho oblíbeného stylu přinést jen pár výrazných prvků. Mohou to být záclonky, vázičky, květináče, poličky.

Tags : bydleníjídelní nábytekkuchyňská linkavybavení bytu

The author Gabriela Kortova

Když dojde na to popsat druhé lidi, jde nám to velmi snadno. Ovšem pokud má člověk popsat sám sebe je to složitější. Začnu tedy tím nejzákladnějším. Jmenuji se Gabriela a jsem 72 ročník, takže už něco pamatuji :) Největším žroutem mého času je psaní článků a já jsem za to moc ráda. Pořád je toho spousta, co se člověk může učit. Mimo jiné si snažím vymezit čas pro sport a ruční tvorbu.

Leave a Response