close
Komerční články

Nemohou Vaši rodiče vyjít do schodů? Pořiďte jim schodišťovou sedačku

[dropcap] N [/dropcap] adzemní patra rodinných domů jsou opuštěnými svědky snižující se pohyblivosti starších lidí, kteří s přibývajícím věkem pobývají v čím dál menším počtu místností. Nic takového přitom není nutné, pokud Vašim rodičům se sníženou pohyblivostí pořídíte do domu schodišťovou sedačku.

screen-garaventalift

Tohoto pomocníka je možné instalovat prakticky na jakékoliv schodiště. Tvar schodišťové sedačky je tvořen na míru a tak je možné se vypořádat s prakticky všemi omezeními. Nečekejte přitom žádné kovové monstrum, schodišťovou sedačku (resp. její styl) je možné přizpůsobit okolnímu prostředí, toto zařízení se tak pro Vaše rodiče stane takovým větším a užitečným bytovým doplňkem, který jim pomůže během několika vteřin zdolat výškový rozdíl mezi jednotlivými patry.

Například schodišťový výtah Flow, na kterou schodišťovou sedačku umisťuje společnost Garaventalift je tvořena ocelovou trubkou o průměru 8 cm, sedačkou se Start-Stop systémem zaručujícím mírný rozjezd a pozvolný dojezd, kdy uživatel řídí sedačku pomocí jemných pohybů ovládací páčky. Tato schodišťová sedačka navíc obsahuje otáčecí stupačky na nohy, které uživateli výrazně usnadňují nástup a výstup na plošinu (viz. demonstrativní video na stánkách společnosti Garaventalift).

Neváhejte tedy a zjistěte si co nejdříve možnosti použití schodišťové sedačky přímo v rodinném domě Vašich rodičů. Odměnou Vám brzy mohou být zářící stařecké oči děkující za to, že jste svým rodičům pomohli zmírnit omezení spojená s pokročilým věkem.

Tags : schodišťové sedačkysedačky
admin

The author admin

Leave a Response