close

Jednou za čas se stane , že necháme dům prázdný. Odjedeme na pryč na prázdniny , do práce , na návštěvu ke známým a naše obydlí nemá kdo hlídat . Na dovolené si jen málokterý majitel nemovitosti nedělá starosti , zda není o pár korun lehčí , přičemž by měl jen relaxovat . Jak na jehlách bydlíme mimo domu i tehdy , když si nevíme vzpomenout, jestli jsme před odjezdem zvrtlo klíčkem v zámku nebo zavřeli okno na balkoně . Proč nevyzkoušíte nějaký z bezpečnostních prostředků , který by vám dovolil klidněji spát iv cizím prostředí ?

shutterstock_100369859

I zloději nejprve přemýšlejí kultivovaně a snaží se do domu vniknout přes vchodové dveře. Zejména ty, které vypadají , že nebudou klást velký odpor . Neumíte si představit , jací jsou mazaní a klasický zámek jejich určitě neodradí . Zdržíte je však koulí , která je preventivním opatřením nejen v této situaci , ale také v případě , že váš domácí mazlíček dokáže otevřít dveře nebo z nepozornosti zapomenete zamknout . Proto nám musíte dát za pravdu , že nemít ty bezpečnostní je velká nezodpovědnost z vaší strany ao vyloupení si koledujete . Samozřejmě , že jsou cenově dražší , ale lépe oplakávat rozumnou investici , která se vyplatí , jak později truchlit nad rozházený nábytkem a ukradenými cennostmi , no ne?

Pokud bydlíte v nebezpečnější čtvrti nebo jen máte opravdový strach o váš příbytek , zvolte poplašné zařízení napojené na policii , které vám zaručí , že kdyby se u vás něco nekalého přece jen semlelo , nezůstane to na bedrech sousedů. Alarm není levná záležitost , ale to ani všechen váš majetek , který během své nepřítomnosti vystavujete nebezpečí .

Chránit se můžete zároveň i levnějšími a primitívnejšími triky , jako je rozsvícené světlo , puštěna televize , roztažené žaluzie či zapnuté rádio , které tvoří jakousi psychickou překážku nežádoucích hosty.

The author mata.l

Leave a Response