close

Máte pocit, že s přicházejícím létem potřebuje trochu energie i vaše bydlení?  Veselé barvy budou správnou volbou, jak vnést tu správnou jiskru a oživit interiér. Ložnici či obývák rozjasní svěží odstíny, zelené tóny a motivy rostlin. Nechejte váš byt rozkvést. Většina lidí zbožňuje přírodu, která působí uklidňujícím dojmem. Svůj byt můžete snadno proměnit v oázu s pomocí různých doplňků.shutterstock_110746892

Svěží barvy a přírodní dekorace

Zkusit můžete fototapetu, barevné polštáře, zajímavé povlečení a další. Z přírodních prvků sáhněte po dřevěných dekoracích. Mohou to být dřevěné truhlíky na bylinky a kytky na okenním parapetu. S procházky si můžete domů přinést větvičky, kamínky a další z těchto ozdob, které příroda sama nabízí. Postel i pohovku můžete rozjasnit textilními doplňky: přehozy, polštářky s motivem květin, kapradin či listí.

S pomocí veselých barev a bytových doplňků dostane vaše bydlení nový rozměr. Nápadů, jak prozářit interiér existuje nepřeberné množství. Nemusíte přitom podnikat žádné radikální zásahy. Díky pestrému výběru a dostupným cenám můžete levně a rychle změnit ospalý vzhled místnosti a probudit ji k životu.

Vyzkoušejte fototapety

Fototapety se řadí mezi moderní a jedinečné interiérové dekorace. Ty nejenže místnost zútulní, ale také opticky zvětší. Stylová fototapeta se stane dominantním prvkem místnosti. Jejich obliba neustále roste a mimo bytů nachází uplatnění i v kancelářích, restauracích a relaxačních zařízení. Jejich rozměry se různě liší a mohou se skládat i s několika kusů na sebe navazujících. Většina výrobců nabízí současně s fototapetou i vhodné lepidlo a pracovní postup. V krátké chvíli můžete ve vašem obýváku vyčarovat rozkvetlou louku, strom, vodopád, ale i exotiku. Do ložnice si můžete naopak opatřit zapadající slunce a vůni nekonečných dálek.

Tags : barvydekoracefototapetyinteriér

The author Gabriela Kortova

Když dojde na to popsat druhé lidi, jde nám to velmi snadno. Ovšem pokud má člověk popsat sám sebe je to složitější. Začnu tedy tím nejzákladnějším. Jmenuji se Gabriela a jsem 72 ročník, takže už něco pamatuji :) Největším žroutem mého času je psaní článků a já jsem za to moc ráda. Pořád je toho spousta, co se člověk může učit. Mimo jiné si snažím vymezit čas pro sport a ruční tvorbu.

Leave a Response