close

Pokud i vy toužíte živém ohni v domě či bytě, ale odrazuje vás nepořádek , nutnost stavby komína či shánění , zpracování a skladování paliva , podívejte se na naše biokrby – ekologickou novinku s minimální spotřebou , která zahřeje pokoj i ve studených měsících . Biokrby se častokrát nazývají také jako ” krby bez komínů ” , z čehož logicky vyplývá, že ke svému fungování opravdu komín nepotřebují .

screen-design-biokrby-sk
A právě proto jsou naše biokrby vhodné do jakéhokoliv bytu, do zimní zahrady a také do pracovny nebo koupelny . Krby na biolíh nebo také bioalkohol , sestávají pouze ze speciální krbové vložky, vestavěné do zdi nebo do těla krbu např. . z nerezu nebo mramoru .

Žádné spaliny, které by musel odvádět komín , nevznikají – biokrby spalují upravený biolíh ( ethanol) , u něhož jsou jedinými produkty spalování oxid uhličitý a vodní pára , tedy to samé, co vydechujeme . Na výběr máte z velkého množství produktů , podle typu krbu si můžete vybrat závěsné krby, volně stojící krby případně oblíbené jsou i zabudované krby.

The author mata.l

Leave a Response