close

Občas se nám zdá, že máme doma vše již okoukané i přesto, že máme hezky vybavenou domácnost. Tuto potřebu neustále měnit a zdobit mají především ženy. Ať už se jedná o foto rámečky, barevné kořenky, stojánky na víno, vázičky a další zajímavé dekorace.

shutterstock_103884701

Svět dekorací nabízí dnes nepřeberné množství výrobků. Většinou stačí jen drobnost a nemusíme podnikat žádné nákladné a radikální změny pro zajímavé zpestření interiéru. V dnešním příspěvku si prozradíme tipy, jak změnit, vylepšit a ozdobit naše bydlení.

Nálepky na stěnu

Chceme-li změnit vzhled jakékoliv místnosti snadno, rychle a levně jsou ideální k tomuto účelu samolepící dekorace na stěnu. Nabídka je v tomto ohledu takřka neomezená a použití je snadné. Dokonce se bez následku dají odstranit, až se nám okoukají. Žádné díry ve zdi! Jsou pohodlné, praktické a během okamžiku, změní celkový vzhled interiéru.

Těžítka

Dekorativní těžítka ozdobí psací či pracovní stůl, ale i poličku v předsíni, kde skladujeme příchozí poštu. Patří k velmi hezkým prvkům a dotvoření příjemné atmosféry. Zároveň se jedná o skvělý nápad na dárek.

Ozdobné dózy

Různé dózičky lze spatřit především v kuchyni. Na mouku, cukr, krupici a další potraviny. Nicméně v každé místnosti se najde něco, co by si zasloužilo mít své stálé místo. Od gumiček do vlasů, až po kancelářské svorky, drobné hračky, hřebíky a mnoho dalšího. Vystavené dekorativní dózy ukryjí veškerý nepořádek a lahodí přitom oku.

Dekorace v podobě polštářů

Polštáře různých tvarů a velikostí se hodí jak na gauč, tak libovolně rozházet po zemi. Sejde-li se u nás doma větší počet hostů, zejména dětí, oceníme jejich praktičnost. Na těch větších se dá i pohodlně sedět. V místnosti vytvoří zajímavý doplněk a ještě mohou i posloužit dobrým účelům.

 

Tags : dekoracedoplňky bydlenínálepky na stěnupolštáře

The author Gabriela Kortova

Když dojde na to popsat druhé lidi, jde nám to velmi snadno. Ovšem pokud má člověk popsat sám sebe je to složitější. Začnu tedy tím nejzákladnějším. Jmenuji se Gabriela a jsem 72 ročník, takže už něco pamatuji :) Největším žroutem mého času je psaní článků a já jsem za to moc ráda. Pořád je toho spousta, co se člověk může učit. Mimo jiné si snažím vymezit čas pro sport a ruční tvorbu.

Leave a Response